Հայտարարություն

Collapse
No announcement yet.

Նոր մրցույթ մաթեմատիկայից V - VI դասարանի աշակերտների համար

Collapse
X
 
  • Զտիչ
  • Ժամանակ
  • Դիտել
Clear All
նոր գրառումներ

  • Նոր մրցույթ մաթեմատիկայից V - VI դասարանի աշակերտների համար

    Mathematics համակարգում Գարուն - 2020 մրցույթը կկայանա ապրիլի 11-ին, ժամը 12:00: Մրցույթը տևելու է 1 ժամ, ունենալու է 10 խնդիր: Մրցույթը նախատեսված է V - VI դասարանի աշակերտների համար, բայց կարող են մասնակցել բոլորը: Մասնակիցների ծնողները, ինչպես նաև բոլոր ցանկացողները հնարավորություն կունենան հետևելու մրցույթի ողջ ընթացքին: Հուշում բաժինը մրցույթային խնդիրների համար չի գործելու: Այս անգամ ևս հաղթողը հայտնի կդառնա մրցույթի վերջին վայրկյանին:

  • #2
    Գարուն - 2020 (V - VI դասարան) օնլայն մրցույթը սկսվեց ապրիլի 11-ին ժամը 12:00: Մրցույթի տևողությունը 1 ժամ էր, առկա էին 10 խնդիր: Մրցույթին մասնակցում էր 94 աշակերտ, ովքեր այդ ընթացքում թեստավորում են կատարել 1957 անգամ: 86 մասնակից տվել է առնվազն մեկ ճիշտ պատասխան, իսկ 19 աշակերտներ կարողացել են լուծել բոլոր խնդիրները: Լավագույն արդյունք է ցուցաբերել Երևանի թիվ 6 դպրոցը ներկայացնող Նարե Նանյանը:

    Բոլոր խնդիրները լուծել են հետևյալ մասնակիցները.
    Նարե Նանյան - Երևանի թիվ 6 դպրոց
    Միլլա Հակոբյան - Վաղարշապատի թիվ 4 դպրոց
    Վլադիմիր Շիրխանյան - Դիլիջանի թիվ 4 հիմնական դպրոց
    էլեոնոր Պետրոսյան - Երևանի թիվ 152 դպրոց
    Անի Պողոսյան - Երևանի թիվ 87 դպրոց
    Դավիթ Հովհաննիսյան - Վաղարշապատի թիվ 3 դպրոց
    Արամ Ասատրյան - Վաղարշապատի թիվ 3 դպրոց
    Գոռ Բադալյան - Կապանի թիվ 10 դպրոց
    Էլեն Բարսեղյան - Երևանի թիվ 89 դպրոց
    Էրիկ Քեշիշյան - Արարատի թիվ 2 դպրոց
    Արսեն Աթանյան - Երևանի թիվ 89 դպրոց
    Ռոզի Քոչարյան - Դիլիջանի թիվ 4 հիմնական դպրոց
    Սևակ Սահակյան - Արմավիրի թիվ 6 դպրոց
    Էդմոնդ Քեշիշյան - Արարատի թիվ 2 դպրոց
    Նարեկ Ղարիբյան - Արարատի թիվ 3 հիմնական դպրոց
    Էլիզա Դանոյան - Երևանի թիվ 89 դպրոց
    Նարեկ Զաքարյան - Արարատի թիվ 3 հիմնական դպրոց
    Վիլեն Մարտիրոսյան - Կապանի թիվ 10 դպրոց
    Դավիթ Թամամյան - Դիլիջանի թիվ 4 հիմնական դպրոց

    9 խնդիր լուծել են հետևյալ մասնակիցները.
    Արմեն Նիկողոսյան - Երևանի թիվ 51 դպրոց
    Հարություն Հակոբյան - Լուսառատի միջնակարգ դպրոց
    Վահագն Աղաջանյան - Դիլիջանի թիվ 4 հիմնական դպրոց
    Էվելինա Մկրտչյան - Երևանի թիվ 89 դպրոց
    Ստելլա Տեր-Ներսեսյան - Արարատի թիվ 3 հիմնական դպրոց
    Սամվել Ավետիսյան - Դիլիջանի թիվ 4 հիմնական դպրոց
    Սուսաննա Օհանյան - Կապանի թիվ 7 դպրոց
    Վահե Գրիգորյան - Արարատի թիվ 3 հիմնական դպրոց
    Ալեքսանդր Լեփյան - Երևանի թիվ 89 դպրոց

    Comment

    Working...
    X